KONST / Litografier / Färglitografi 15848014
nr 1584 8014
Ilkka Pärni
(f. 1959), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 211/300, mm;34x27 cm, yttermått inklusive ram: 59x49 cm
Ilkka Pärni, svensk bildkonstnär född i Imatra, Finland 1959.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 december 2023
kl 19:03:47
11/12 17:51:03
Ilkka Pärni
Läs mer om Ilkka Pärni